Na sadržaj

Kontakti

Direktorica

Mateja Avbelj Valentan

Mateja Avbelj Valentan

Direktorica

+386 1 306 42 30 (tajništvo)

tajnistvo@ljubljanskigrad.si

Poslovodstvo

Marko Brunskole

Marko Brunskole

Pomoćnik direktorice za poslovanje i kulturno-umjetnički program

+386 1 306 42 38

+386 41 314 140

marko.brunskole@ljubljanskigrad.si

Nika Valentinčič

Nika Valentinčič

Voditeljica službe za kadrovske i opće poslove

+386 1 306 42 40

+386 31 229 175

nika.valentincic@ljubljanskigrad.si

Janja Rozman

Janja Rozman

Voditeljica službe za odnose s javnošću

+386 1 306 42 15

+386 41 819 903

janja.rozman@ljubljanskigrad.si

mag. Simona Kokalj

mag. Simona Kokalj

Voditeljica službe za marketing

+386 1 306 42 42

+386 51 324 182

simona.kokalj@ljubljanskigrad.si

Damjana Križman

Damjana Križman

Voditeljica tehničke službe

+386 1 306 42 34

+386 41 965 782

damjana.krizman@ljubljanskigrad.si

mag. Samo Resnik

mag. Samo Resnik

Voditelj službe za tehničko održavanje uspinjače

+386 1 306 42 02

+386 41 391 056

samo.resnik@ljubljanskigrad.si

Linda Hribar

Linda Hribar

Hostel Celica Manager

+386 1 230 97 00

+386 40 233 651

linda.hribar@hostelcelica.com

Tajništvo

Teja Prašnikar

+386 1 306 42 30

tajnistvo@ljubljanskigrad.si

Programska služba

Katarina Damjanov

Stručna suradnica za glazbeni i društveni program

+386 51 631 645

katarina.damjanov@ljubljanskigrad.si

Anka Hančič

Koordinatorica i organizatorica muzejsko izložbenog programa

+386 1 232 99 94

+386 51 617 761

anka.hancic@ljubljanskigrad.si

mag. Helena Türk

Koordinatorica i organizatorica likovnog i galerijskog programa

+386 1 306 42 35

+386 31 715 190

helena.turk@ljubljanskigrad.si

Petra Kučič

Stručna suradnica za obrazovni program

00 386 1 306 42 04

00 386 51 624 239

petra.kucic@ljubljanskigrad.si

Andreja Dular

Stručna suradnica za obrazovni program

+386 31 397 311

andreja.dular@ljubljanskigrad.si

Služba za odnose s javnošću

Sandra Tolić

Stručna suradnica za odnose s javnošću

+386 1 306 42 13

+386 31 606 272

sandra.tolic@ljubljanskigrad.si

Služba za marketing

Matjaž Konda

Stručni suradnik za turizam

+386 1 306 42 73

+386 51 601 363

matjaz.konda@ljubljanskigrad.si

Nina Jakhel Ivanović

Stručna suradnica službe za marketing

+386 1 306 42 10

+386 51 624 164

nina.jakhel@ljubljanskigrad.si

Jasmina Pinoza, mag.

Stručna suradnica službe za marketing (vjenčanja i protokolarni događaji)

+386 1 306 42 39

+386 31 715 242

jasmina.pinoza@ljubljanskigrad.si

Petra Podgoršek

Stručna suradnica za marketing

+386 1 306 42 09

+386 51 685 567

petra.podgorsek@ljubljanskigrad.si

Janez Konda

Stručni suradnik za turizam

+386 31 314 468

janez.konda@ljubljanskigrad.si

Aleksandra Pirman

Stručna suradnica službe za marketing (najam dvorana)

+386 41 713 167

aleksandra.pirman@ljubljanskigrad.si

Saša Štefe

Stručna suradnica službe za marketing (najam dvorana)

+386 1 306 42 16

+386 51 624 136

sasa.stefe@ljubljanskigrad.si

Anže Bertalanič

Voditelj trgovine

+386 1 306 42 11

+386 31 398 881

anze.bertalanic@ljubljanskigrad.si

Lara Kolar

Voditeljica informacijskog centra

+386 31 397 238

lara.kolar@ljubljanskigrad.si

Služba za financije i računovodstvo

Tanja Ploj

Voditelj službe za financije i računovodstvo

+386 1 306 42 79

+386 31 502 980

tanja.ploj@ljubljanskigrad.si

racunovodstvo@ljubljanskigrad.si

Špela Boljka Veselič

Stručna suradnica za financije i računovodstvo

+386 1 306 42 57

spela.veselic@ljubljanskigrad.si

Odjel za investicijsko održavanje, rad i čišćenje

Boris Kraljič

Tehnički voditelj odjela

+386 31 715 217

boris.kraljic@ljubljanskigrad.si