Kontakti

Info centar

+386 1 306 42 93

+386 51 381 690

info-center@ljubljanskigrad.si

Ulazni paviljon

+386 1 306 42 60

+386 41 676 694

info-center@ljubljanskigrad.si

Tajništvo

+386 1 306 42 30

tajnistvo@ljubljanskigrad.si

Izložba Slovenska povijest

+386 31 715 166

slovenska-zgodovina@ljubljanskigrad.si

Virtualni dvorac

+386 1 232 99 94

+386 41 732 654

virtualni-grad@ljubljanskigrad.si

Muzej lutaka

+386 1 306 42 58

+386 51 617 779

lutkovni-muzej@ljubljanskigrad.si

Dvorska trgovinica

+386 41 352 160

grajska-trgovina@ljubljanskigrad.si

Donja postaja uspinjače

+386 1 306 42 00

+386 31 476 565

vzpenjaca@ljubljanskigrad.si

Gornja postaja uspinjače

+386 1 306 42 01

+386 31 476 510

vzpenjaca1@ljubljanskigrad.si

Restauracija Gostilna na Gradu

+386 8 205 19 30

gostilna@nagradu.si

http://www.nagradu.si

Restauracija Strelec

+386 31 687 648

strelec@kaval-group.si

http://www.kaval-group.si/

Dvorska vinoteka Strelec

+386 41 433 325

vinotekastrelec@kaval-group.si

http://www.kaval-group.si/

Poslovodstvo

Mateja Avbelj Valentan

Direktorica

+386 1 306 42 30 (tajništvo)

tajnistvo@ljubljanskigrad.si

Marko Brunskole

Pomoćnik direktorice za poslovanje i kulturno-umjetnički program

+386 1 306 42 38

+386 41 314 140

marko.brunskole@ljubljanskigrad.si

Nika Valentinčič

Voditeljica službe za kadrovske i opće poslove

+386 1 306 42 40

+386 31 229 175

nika.valentincic@ljubljanskigrad.si

Janja Rozman

Voditeljica službe za odnose s javnošću

+386 1 306 42 15

+386 41 819 903

janja.rozman@ljubljanskigrad.si

mag. Simona Kokalj

Voditeljica službe za marketing

+386 1 306 42 42

+386 51 324 182

simona.kokalj@ljubljanskigrad.si

Damjana Križman

Voditeljica tehničke službe

+386 1 306 42 34

+386 41 965 782

damjana.krizman@ljubljanskigrad.si

mag. Samo Resnik

Voditelj službe za tehničko održavanje uspinjače

+386 1 306 42 02

+386 41 391 056

samo.resnik@ljubljanskigrad.si

Majda Mali

Hostel Celica Manager

+386 1 230 97 00

+386 31 318 700

majda.mali@hostelcelica.com

Programska služba

Katarina Damjanov

Stručna suradnica za glazbeni i društveni program

+386 51 631 645

katarina.damjanov@ljubljanskigrad.si

Dora Drnovšek

Koordinatorica i organizatorica muzejsko izložbenog programa

+386 1 232 99 94

+386 51 617 761

dora.drnovsek@ljubljanskigrad.si

mag. Helena Türk

Koordinatorica i organizatorica likovnog i galerijskog programa

+386 1 306 42 35

+386 31 715 190

helena.turk@ljubljanskigrad.si

Petra Kučič

Stručna suradnica za obrazovni program

00 386 1 306 42 04

00 386 51 624 239

petra.kucic@ljubljanskigrad.si

Andreja Dular

Stručna suradnica za obrazovni program

+386 31 397 311

andreja.dular@ljubljanskigrad.si

Služba za odnose s javnošću

Sandra Tolić

Stručna suradnica za odnose s javnošću

+386 1 306 42 13

+386 31 606 272

splet@ljubljanskigrad.si

Služba za marketing

Maja Pangršič

Stručna suradnica službe za marketing

+386 1 306 42 16

+386 51 335 654

maja.pangrsic@ljubljanskigrad.si

sales@ljubljanacastle.com

Matjaž Konda

Stručni suradnik za turizam

+386 1 306 42 73

+386 51 601 363

matjaz.konda@ljubljanskigrad.si

sales@ljubljanacastle.com

Nina Jakhel Ivanović

Stručna suradnica službe za marketing

+386 1 306 42 10

+386 51 624 164

nina.jakhel@ljubljanskigrad.si

Jasmina Pinoza, mag.

Stručna suradnica službe za marketing

+386 1 306 42 39

+386 31 715 242

jasmina.pinoza@ljubljanskigrad.si

trzenje@ljubljanskigrad.si

Petra Podgoršek

Stručna suradnica za marketing

+386 1 306 42 09

+386 51 685 567

petra.podgorsek@ljubljanskigrad.si

Služba za financije i računovodstvo

+386 1 306 42 57 ili +386 1 306 42 79

+386 31 502 980

racunovodstvo@ljubljanskigrad.si

spela.veselic@ljubljanskigrad.si

Tehnička služba

Tomaž Novak

Voditelj službe za korisničku podršku

+386 31 288 515

tomaz.novak@ljubljanskigrad.si

Vinko Kumprej

Voditelj službe za investicijsko održavanje i pogon

+386 31 589 871

vinko.kumprej@ljubljanskigrad.si

Boris Kraljič

Vođa sektora za čišćenje i održavanje

+386 31 715 217

boris.kraljic@ljubljanskigrad.si